MÖBLER / Bord / Skrivbord 9671380
nr 967 1380
Skrivbord
Engelsk stil, längd: 106 cm, djup: 54 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juni 2015
kl 18:56:06
12/6 10:49:46